bestuur
Ere-voorzitter
Maurits Debruyne
Noordstraat 56 b4.1
8800 Roeselare
051/ 80 99 05
maurits.debruyne@rth.be
 
Voorzitter
Johan Nolf
Poperbosstraat 5
8820 Torhout
0479/57 12 83
johan.nolf@rth.be
 

Financieel beheerder

Kristof Keirsebilck
kristof.keirsebilck@rth.be

 

Secretaris/Webmaster
Jan Nolf
Gwijde van Dampierrestraat 15
8820 Torhout
0474/28 34 01
jan.nolf@rth.be
 
Jeugdcoördinator
Peter Debruyne
Dijlestraat 13
8820 Torhout
0476/25 94 52
peter.debruyne@rth.be

Bestuurslid
Sven Beuselinck

0473/26 45 00
sven.beuselinck@rth.be


Bestuurslid

Dennis Deblaere
Heidestraat 29
8820 Torhout
0496/ 62 26 22
dennis.deblaere@rth.be
 
Bestuurslid
Sofie Ramon
Ruitjesbosstraat 52
8820 Torhout
0478/22 68 59
sofie.ramon@rth.be
 
Bestuurslid 
Greet Speecke
Wagenbruggelaan 7
8200 Sint-Michiels Brugge
0476/ 54 31 60
greet.speecke@rth.be
 
Bestuurslid
Dimitri Barbez
Nieuwe steenweg 71
8420 De Haan
0478/ 60 62 86
dimitri.barbez@rth.be
 

Bestuurslid 
Koen Pirlet
Warandestraat 6
8820 Torhout
0477/61 16 86
koen.pirlet@rth.be

Bestuurslid 
Andy Deketelaere
Bruggestraat 90 
8820 Torhout
0475/39 29 00
andy.deketelaere@rth.be

Recent nieuws
Rembert wellicht maatje te groot
19/10/2018
Deze derby van de Sparrestee wordt een heuse familieclash
05/10/2018
Eerste punten voor Rembert 1
01/10/2018
Partners
#wearerembert

© 2018, website powered by Twizzit.com, designed by NolfVDH